2006 10 27 "Šventieji laimi"

Spalio 27 d. 18.00 val. Šiaulių kultūros centre„Holy wins“ – „Šventieji laimi“

Paskutiniais metais vis daugiau mūsų visuomenėje įsigali „Halloween“ iškreipiantis Visų šventųjų šventės ir mirusiųjų prisiminimo - Vėlinių prasmę ir kilnumą. Dalyvaujant viename renginyje Paryžiuje ir kilo mintis, jų pavyzdžiu, žodžių žaismo pagalba, švęsti ne „Halloween“ , o „Holy wins“ – „Šventieji laimi“. Šiauliuose šį originali šventė švenčiama jau antrą kartą. Šia proga spalio 27 d. (penktadienį) 18 val. Šiaulių kultūros centre organizuojamas koncertas. Koncertuos viena iš garsiausių šiuolaikinės krikščioniškos muzikos grupių Lietuvoje „Gyvai“ iš Vilniaus bei „Glorija Gospel“ iš Panevėžio. Šių grupių muziką mėgsta klausytis įvairaus amžiaus žmonės. Ją atlieka jaunimas, bet savo stiliumi ji priimtina įvairaus skonio klausytojams. Gospel stilius, viena vertus, pas mus gana yra naujas, kita vertus, tai jau klasika, kuri, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose turi senas tradicijas. Renginyje tikėjimo patirtimi dalinsis Veiklių žmonių bendrijos atstovai. Renginį organizuoja Šiaulių vyskupijos katalikų evangelizacijos centras.

Šis koncertas taip pat yra pirmasis Šiaulių vyskupijos 10 metų jubiliejaus įkūrimo minėjimo renginys, kurį vyskupija švęs kitų metų vasarą. Pirmuoju Šiaulių vyskupijos vyskupu buvo paskirtas vyskupas Eugenijus Bartulis.

Šia šventumo akcija - koncertu siekiame ugdyti dvasinį, psichologinį ir fizinį sveikumą, kad visuomenė dvasiškai, kultūriškai ir ekonomiškai taptų turtinga. Šventumas ir žmogiškumas yra vienuma, tapatūs dalykai. Norime liudyti ir skelbti, kad tiesa, gėris ir šventumas laimi. Kas šiomis vertybėmis gyvena - taip pat laimi. Laimi tikrąjį gyvenimą ir jo apstybę, laisvą nuo bet kokių priklausomybių, vergysčių ir mirties. Skelbti šias vertybes jaunimui padeda šiuolaikinė muzika. Maloniai kviečiame visus dalyvauti.

Juozas Dapšauskas
Šiaulių vyskupijos katalikų
evangelizacijos centras
Tel. +370 68524336

Sveiki,
kvieciame siauliecius (ir ne tik:)) i akustini GYVAI pasirodyma koncerte "Holly wins",
spalio 27 d. 18 val. Siauliu Kulturos centre.
Iki!
<>< GYVAI ><>

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Advento palinkejimas

DM info: Angelų sargų žaidimas