DMinfo 2005-02-02

1. Ateinantį antradienį, t.y. vasario 8 d. 19 val., bendruomenės susirinkimas.

2. Sveiki,
persiunciame informacija apie metine Lietuvos šeimos centrų konferencija “Šeima XXI a. Iššūkiai ir tendencijos”. Ji vyks 2005 vasario 25–27 d. Vilniuje, Vilniaus arkivyskupijos sielovados centre (Aušros Vartų g. 12).
Kviečiami dalyvauti šeimos centrų darbuotojai ir savanoriai su šeimomis bei šeimos centrų bičiuliai.
Dalė Šmerauskaitė, info@lcn.lt
LCN informacija, www.lcn.lt
Katalikų interneto tarnyba
m. tel. 615 14072, tel. 37 320121

3.Labai prašytume kiekvieną iš jūsų pagalvoti dėl bendruomenės iždo.
Visi kartu aptarsime ir priimsime bendrus sprendimus bendruomenės susirinkime dėl aukojimo į bendruomenės iždą, t.y.:
- Ar šitos aukos reikia?
- Rekomenduojamos aukos dydis ?(dabartinis siūlymas iki 5Lt kas mėnesį);
- Kam tiksliai bus naudojama (einamieji reikalai – arbata, žvakės ir kt. – dabar išleidžiam apie 25Lt per mėnesį)?
- Kur būtų naudojami „atlikę“ nuo aukos pinigai?

4. Broliai joanitai organizuoja kelione i Kiolna ir nuo kovo men. kviecia i pasiruosimus siai kelionei (Informacija apie Jaunimo dienas Kiolne skaityti prisegtame priede). Jei kas turi ideju ir noro organizuotis vaziuot kartu DOMINIKONISKAI, tai kreipkites i Evelina

5. Priminimas apie akcija 'Taupyk pavasario bendruomenes rekolekcijoms jau dabar'. Siulome kas menesi atsidet po 5-10 lt, kad galetume pavasari praleisti rekolekcijas kartu ir dar geromis salygomis:))

6. Informacija nuo Rutos J.:
a) Rekolekcijos merginoms (skaityti prisegta prieda "Garstycios grudas")
b) prasau paskolint paskaityt geriausias jusu paciu skaitytas knygas krikcioniska tema. Is anksto didelis dekui.
c) Apsvarstymui:
Mes kaip bendruomene galetumem imtis nedideliu mielu darbeliu, kurie butu naudingi musu paciu duselems, didelis pliusas Dievo akivaizdoje ir atnestu daug dziaugmo kitiems. Mintis kilo zaidziant „angelus Sargus“, - galetume toki zaidima suzaist su globos istaigu vaikais, juk musu bendruomene taip myli vaikus. Arba, net nereikia jokiu zaidimu, - tiesiog visiem nueit aplankyti mazu vaiku i Vilniaus kudikiu namus. Yra irodyta, kad tokiem vaikam sutrinka normalus vystymasis butent del demesio stokos, jie paskui sunkiai integruojasi i visuomene. Galetume nors progiskai, pries Velykas ar Kaledas kuri laika juos paglobot... Yra tokia organizacija „SOTAS“, zinau, kad i ja reik kreiptis del savaitgalines vaiku globos, tai, manau, ir musu atveju jie viska sutvarkytu, jei tik patys turesim tam noro. O to noro visiems labai linkiu.
d) turėdami laiko pasivartykite paveiksliukus:http://www.diarm.ru/glooma/only/
e) kazkas paliko megztas kumstines pirstines (bordo su pilku) pas Ruta per Naujuju sutikima. Atsiliepkit.

7. Sveiki, gerbiamieji,
Ketvirtadieni per LTV bus laida "Prasau zodzio", kurios pagrindineje kedeje sedesiu as ir kalbesiu pries visokius burtus. Tad ziurekite. Ir balsuokite pagal sazine. Gal taip pat galetumete paplatinti sia info?
Pagarbiai, br. Arunas Peskaitis OFM

8. Siu metu rugpjucio 1-13 dienomis organizuojama kelione i Ispanija. Kelione autobusu. 5 naktys autobuse ir 8 naktys viesbuciuose (pusryciais bus tiekiami 6 viesbuciuose). Tai pazintine-poilsine kelione, bus aplankomi pietu Ispanijos miestai, pajuris. Atvaziavus i numatytas vietas, galima veikti ka nori, nesi priristas prie grupes: gali eit i ekskursija, i miesta, gulet pliaze ar viesbutyje!!
Kaina - suaugusiems 1100 lt, vaikams - 650 lt. Jei surenkate 10 suaugusiu zmoniu grupe, tai daroma 100lt nuolaida kiekvienam. Gal turit draugu ir pazistamu, kuriuos sudomintu si kelione, praneskite ir jiems. Del papildomos informacijos ir registracijos skambinti Auksei: 862129819.

Dekoju Rutai, Evelinai, Ugnelei ir visiems siunciantiems informacija bei ja skaitantiems. Aciu, kad nesate abejingi:))

Geros savaites jums<><
Auksė

2005-02-02

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Advento palinkejimas

DM: 2 proc. parama